גנרטור לעסקים

הפסקת חשמל יכולה להתרחש בכל אתר בנייה, בעסק או בבית. הפסקת חשמל מתרחשת בעקבות תקלות חשמל פתאומיות או כתוצאה מסערה ולרוב זה משהו שאנחנו לא יכולים לצפות אותו מראש, אלא אם כן מדובר בהפסקת חשמל יזומה.
 
לא חשוב מה הסיבה להפסקת החשמל ולא חשוב במה התחום שהעסק שלכם פועל, וודאי אתם יודעים שעל כל דקה שאין לכם חשמל, אתם מבזבזים זמן יקר ולרוב גם מפסידים כסף. יש לכך פתרון מצוין! השכרת גנרטורים לעסקים.

למה גנרטור?

למעשה, גנרטור משמש בתור פתרון מעשי כי הוא ממש כמו מערכת חשמל זמנית והוא מסוגל להאיר אזורים שלמים. בחלק מהמקרים עדיף לשכור גנרטור ויש מקרים שעדיף כמובן לרכוש אחד כדי שתמיד תהיו ערוכים להפסקות חשמל בבית העסק שלכם אבל זה כבר ממש תלוי בצרכים שלכם ושל העסק שלכם ממערכת החשמל.
 

דברים שכדאי לדעת לפני שמשכירים גנרטור לעסק

  1. ניסיון ומקצועיות של החברה ממנה אתם משכירים או קונים את הגנרטור - מאוד חשוב לבחור בחברה בעלת שם ומוניטין בתחום. חברה ששמה הולך לפניה מעיד על היכולות והערכים של החברה ולכן חשוב לזה. חברת איתן גנרטורים מתמחה במתן פתרונות טכניים וחשמליים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חברות, בתי חולים, בתי אבות, ארגונים, אתרי בנייה ועוד. אנו עוסקים בתחום הגנרטורים כבר משנת 1980 ונשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולסייע לכם בבחירת גנרטור שמתאים לצרכים של העסק שלכם.
  2. עובדים מומחים בתחום הגנרטורים - נשמח לעזור לכם גם בהתקנה וגם בפירוק של הגנרטור ואף לתקן אותו במקרה של תקלה. הגנרטורים שלנו עוברים תחזוקה לאורך כל השנה.
  3. עלות ההשכרה - מחיר השכרת גנרטור נקבע לפי סוג הגנרטור שבחרתם להשכיר. ככל שהגנרטור עוצמתי ובעל הספק חזק יותר, המחיר יהיה גבוה יותר.
  4. מי מייצר את הגנרטור - חברתנו מחזיקה גנרטורים המיוצרים על ידי החברות המובילות והטובות ביותר בתחום כמו למשל קטרפילר, פרקיס, קאמינס, הונדה וליפטר.
 
לסיכום, יש יתרונות רבות בהשכרת גנרטור לעסקים.
היתרון הראשון והחשוב ביותר הוא העובדה שגנרטור בעסק עוזר לנו להתמודד עם מצבים של הפסקה חשמל ולהיות ערוכים לכך, בעיקר בחודשי החורף. ברגע שנוצר מצב של הפסקת חשמל, הגנרטור יודע שעליו להתחיל לפעול וככה הוא מונע המון בעיות ותקלות שיכולות להיווצר כתוצאה מהפסקת חשמל.
 
גנרטור בעסק חוסך לנו זמן, יקר, אנרגיה ומשאבים. אז אם אתם מעוניינים לשמוע עוד פרטים לגבי השכרת גנרטור, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בהתאמת הגנרטור המתאים לצרכים שלכם, של העסק שלכם ולתקציב העומד ברשותכם עם שירות מקצועי וללא פשרות לאורך כל התהליך.
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר צלצלו אלינו 052-8275113 או שלחו מייל generatorim@gmail.com.