גנרטורים מושתקים

גנרטור נייד מושתק מהווה פתרון יעיל, שקט ומצוין למגוון של מטרות בין אם זה לצורך פעילות בקראוון או קמפינג אליו אנו יוצאים עם כל המשפחה וזקוקים לאספקת חשמל סדירה, בין אם זה לבית שלנו, במטרה שנוכל להיות ערוכים למצב של הפסקת חשמל או תקלה במערכת החשמל ובין אם לצורך אירוע מכל סוג שהוא. למעשה, גנרטור נייד מאפשר לקחת אותו לכל מקום וזה יכול לבוא לטובתנו להמון מטרות. אם למשל אנחנו יוצאים לשטח לכמה ימים ורוצים ליהנות ממוזיקה, מקום בו נוכל להטעין את הטלפונים שלנו כדי לעשות בהם שימוש בדרכים, תאורה וכדומה, גנרטור נייד מושתק הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים.
 
גנרטורים ניידים מושתקים מגיעים בכל מיני עוצמות וגדלים אך הם נוחים להעברה ממקום למקום וקלים מאוד לתפעול. רוב הגנרטורים עובדים על סולר, כלומר יש להם מנוע דיזל.

גנרטור מושתק - מה זה אומר?

בתוך הגנרטור יש מה שנקרא אינוורטר שלוקח את הזרם הישיר של החשמל והופך אותו לזרם חלופי. הפעולה הזו מאפשרת לנו לעשות שימוש בכל מיני דברים שאנחנו רוצים להטעין כמו למשל טלפונים סלולארים, מחשבים ניידים וכדומה.
 
כאמור, יש כל מיני סוגים ועוצמות של גנרטורים. לצורך הדוגמא, נניח שיש לנו גנרטור 3000 וואט, גנרטור 2000 וואט וגנרטור 800 וואט. את סוג הגנרטור אנחנו מתאימים מראש לשימושים שלנו. את הגנרטורים המושתקים אפשר בעצם להכניס לתוך קופסא מה שהופך את הפעילות שלהם לקלה יותר ושקטה יותר בהשוואה לגנרטור רגיל.
 
מאוד חשוב לזכור שיש למלא שמן בגנרטור לפני השימוש.

אז למה לבחור גנרטור מושתק להשכרה או מכירה דרכנו?

חברת איתן גנרטורים מתמחה במתן פתרונות טכניים וחשמליים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, חברות, בתי חולים, בתי אבות, ארגונים, אתרי בנייה ועוד. משנת 1980 אנו עוסקים בתחום הגנרטורים ובמהלך השנים צברנו ניסיון וידע רב בתחום.
 
נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולסייע לכם בבחירת גנרטור שמתאים לצרכים שלכם או של העסק שלכם. הערכים המנחים אותנו לאורך כל הדרך הם שקיפות מול הלקוח, אמינות ומקצועיות. לא תצאו בלי לדעת בדיוק מה לעשות שלב אחר שלב ואם צריך, נעזור לכם גם בתפעול ובתחזוקה של הגנרטור.
 
חברתנו מחזיקה גנרטורים המיוצרים על ידי החברות המובילות והטובות ביותר בתחום כאשר אנו שמים דגש על קדמה והתעדכנות בכל מה שחדש מבחינה טכנולוגית בתחום הגנרטורים.
 
גנרטור בבית או בבית העסק חוסך לנו משאבים רבים ונותן לנו להמשיך את הפעילות השגרתית שלנו בראש שקט כי כשמשהו לא צפוי קורה כמו הפסקת חשמל, יש לנו גיבוי מלא.
 
לקבלת פרטים נוספים  והצעת מחיר מסודרת על השכרה או מכירה של גנרטור מושתק, צרו אתנו קשר ונשמח לסייע שלב אחרי שלב. צלצלו אלינו 052-8275113 או שלחו מייל generatorim@gmail.com.